از کجا پایان نامه دانلود کنم | دانلود پایان نامه رایگان با فرمت word

توضیحات کوتاه

________________________

5/5

اگه دانشجو باشید حتما شما هم یکی از دغدغه های ترم آخرتون پایان نامه است. اینکه چه موضوعی انتخاب کنید و بعد پروپوزال بنویسید و به تایید استاد برسه. و در نهایت پایان نامه تون رو جمع آوری و تدوین کنید. تمامی این مراحل زمانبره و نیاز به صبر و پیگیری داره. البته افراد زیادی هم هستن که با هزینه بالا این کار رو برون سپاری می کنن. یعنی سفارش می دن که براشون پایان نامه بنویسن. برخی از افراد هم هستن که به خرید پایان نامه آماده اقدام می کنند. و یکسری دیگر از افراد خودشون موضوع رو انتخاب و در سایت های خارجی مثل ساینس دایرکت مقاله های جدید و مرتبط رو دانلود می کنن و به مترجم میسپارن و بعد فرمتش رو مطابق با استانداردهای پایان نامه درست می کنن.

اینجا در سایت جزوه یکسری پایان نامه آماده براتون تهیه کردیم که بتونید به عنوان منبع برای موضوع مرتبط پایان نامه خودتون استفاده کنید.

دانلود رایگان پایان نامه

وبسایت جزوه دراین چند سال مرجع خوبی برای دانلود رایگان پایان نامه تمامی رشته ها و گرایش ها بوجود آورده است. با اطمینان می توانیم بگوییم جزوه منبع سایت دانلود پایان نامه word و قابل ویرایش است. البته پایان نامه هایی با فرمت pdf زیادی نیز وجود دارد که بسیار با ارزش هستند. شما می توانید علاوه بر خرید پایان نامه ارزان، پایان نامه رایگان نیز دانلود کنید.

[alert type=”info”]دانلود پایان نامه رایگان[/alert]

دانلود پایان نامه اشتراک ویژه

در حال حاضر بخشی از سایت جزوه به فایل های اشتراکی تخصیص یافته که مناسب دانشجوهای مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر است و شامل پایان نامه های رشته برق و پایان نامه های رشته کامپیوتر می باشد. دلیل اشتراک فایلها برای این دورشته ، وجود دروس مشترک بین دو رشته برق و کامپیوتر است. به زودی عضویت ویژه را برای تمامی رشته ها فراهم می کنیم تا دانشجوهای عزیز بتوانند با یک اشتراک مدت دار، به مجموعه ای از پایان نامه ها و مقالات ارزشمند رشته خود دسترسی داشته باشند.

[alert type=”success”]دانلود فایل های اشتراک ویژه مناسب رشته کامپیوتر و برق[/alert]

خرید پایان نامه

بخش سوم سایت جزوه مربوط به فروشگاه و محصولات دانشجویی می باشد. این بخش شامل : خرید پایان نامه ارزان با فرمت word ، گزارش کارآموزی word ، مقالات ترجمه شده و پروژه های دانشجویی ارزشمندیست که قابل ویرایش هستند.

[alert type=”danger”]خرید پایان نامه برای تمامی رشته ها[/alert]

همچنین لیستی از پرفروشترین پایان نامه ها و پروژه های پایانی مناسب برای رشته های مختلف را می توانید از لینک های زیر ببینید:

 1. مقاله توانمندسازی معلمان

 2. پایان نامه درباره سبک فرمالیسم

 3. پایان نامه هوشمندسازی خانه ها

 4. پروژه حسابداری شرکتهای بازرگانی

 5. پروژه فایل اکسل حسابداری ساختمان سازی

سایت های دانلود پایان نامه به زبان فارسی

علاوه بر سایت جزوه که 10 سال در زمینه خدمات دانشجویی فعالیت دارد، سایت های دانلود پایان نامه زیادی در اینترنت وجود دارند که کار دانشجویان را ساده کرده اند. در این بخش به بهترین سایت های دانلود پایان نامه می پردازیم:

جزوه

با افتخار می گوییم وب سایت جزوه از سال 1391 در حال خدمت رسانی به دانشجویان است و در این زمینه پرچمدار دانلود پایان نامه های آماده دانشجویی، گزارش کارآموزی و نمونه سوالات امتحانی و انواع جزوه برای تمامی رشته هاست. پاسخ سریع به کاربران ، دسترسی ساده به فایل ها قیمت مناسب برای خرید پایان نامه و فراوانی در این سایت می تواند وجه تمایز ما با دیگر رقبا باشد. شما با عضویت در وبسایت جزوه می توانید به تعداد زیادی فایل و جزوه و مقاله دانشجویی به رایگان دسترسی داشته باشید. بسیاری از این فایلها با فرمت ورد و قابل ویرایش هستند. پایان نامه های فروشی نیز با قیمت بسیار مناسب و همگی با فرمت ورد قابل دانلود و استفاده می باشند. همچنین با عضویت ویژه در بخش اشتراکی، میتوانید به 47 مقاله، پروژه و پایان نامه های مهندسی برق و کامپیوتر را به رایگان در اختیار داشته باشید.

سایت دانلود پایان نامه

پروژه دات کام

این سایت یکی از قدیمی ترین و از پایه گذاران سایت های خدمات دانشجویی است. این سایت با عضویت رایگان و ساده پروژه های دانشجویی زیادی را به رایگان در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر پایان نامه، گزارش کارآموزی، جزوه، مقاله، تحقیق و هر فایلی که یک دانشجو نیاز دارد در این سایت یافت می شود. 

سایت دانلود پایان نامه رایگان

کالج پروژه

این سایت نیز به شما امکان دانلود رایگان پایان نامه را می دهد. علاوه بر فایلهای رایگان، محصولات پروژه ای نیز در این سایت وجود دارد. و یکی از سایتهای پرمحتوا جهت برطرف کردن نیازهای دانشجوهاست.

سایت دانلود پایان نامه

سبز فایل

سایت سبز فایل جوانتر از سایت جزوه است، اما در این زمینه می تواند قابل استناد باشد.

سایت خرید پایان نامه

ایران داک

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران یا به اختصار ایرانداک، مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران است. ماموریت این پژوهشگاه، پژوهش، مدیریت اطلاعات علم و فناوری، آموزش، همکاری‌های پژوهشی و اطلاع‌رسانی، و پشتیبانی از سیاست‌گذاری علم و فناوری است که در سازمانی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری و زیر نظر هیئت امنا انجام می‌شود. ایرانداک از چهار دهه پیش، هزاران ساعت آموزش حضوری و مجازی را در صدها دوره کوتاه‌مدت برای پژوهشگران سراسر کشور اجرا کرده است که برخی از آنها بیش از یکصد و پنجاه بار ارائه شده‌اند و هم‌اکنون چندین دانشجوی دکتری نیز در رشته‌هایی مانند مدیریت فناوری اطلاعات و علم اطلاعات و دانش‌شناسی دارد که رساله‌های خود را در زمینه‌های نیازهای گوناگون پژوهشی کشور و ایرانداک انجام می‌دهند.

سایت دانلود پایان نامه آماده

 

سایت های دانلود پایان نامه رایگان به زبان اصلی

سایتهای بسیاری وجود دارد که منبع بسیار خوبی برای دسترسی به مقالات و پایان نامه ها و پژوهش های سطح اول و به روز دنیا هستند. یکی از این وب سایت های معروف، ساینس دایرکت می باشد. شما به راحتی و با سرچ موضوع خود می توانید دسته بندی و نوع فایل خود را انتخاب کرده، و به مقالات pdf رایگان دسترسی داشته باشید و آنها را دانلود کنید.

چرا باید از وبسایت های منبع و خارجی مقاله دانلود کنیم؟

یکی از مزایای استفاده از این سایتها، وجود منابع گسترده برای هر موضوع و رشته تحصیلی و به روز بودن فایل های آن است. همچنین مزیت دیگر آن این است که بسیاری از این مقالات در ایران و به زبان فارسی مورد استفاده قرار نگرفته اند. پس یکی از راهکارهای عالی و ساده برای تدوین پایان نامه تان، استفاده از این سایتها و پیدا کردن چند منبع مناسب موضوع پایان نامه و سپس تحویل آن به مترجم و طی کردن باقی مراحل پایان نامه است. شما با مترجم های تخصصی بسیاری که در فضای اینترنت هم در دسترس هستند می توانید ارتباط برقرار کنید و منابع خود را جهت ترجمه دقیق به آنها بسپارید.

در این تصویر بخشی از صفحه اصلی سایت ساینس دایرکت که مقالات Elsevier را ارائه می دهد، مشاهده می کنید. در باکس های مربوط به سرچ، شما می توانید هوشمندانه و کاملا فیلتر شده، به مقاله مدنظر خود برسید. بزودی ویدئویی از نحوه کار کردن با سایت ساینس دایرکت و دانلود رایگان مقالات زبان انگلیسی در این صفحه قرار می دهیم. شما با دریافت مقالات مناسب خود، می توانید آنها را به مترجم بسپارید و خروجی آنرا تبدیل به فرمت مناسب برای پایان نامه و یا پروژه پایانی خود کنید.

سایت خارجی دانلود پایان نامه

حالا من از کجا پایان نامه دانلود کنم

حالا این انتخاب با شما دانشجویان است که از کدام منبع برای دانلود پایان نامه استفاده کنید. می توانید به سایت های دانلود پایان نامه سر بزنید و همه آنها را از لحاظ قدمت، کاربران و راحتی دسترسی به فایل ها انتخاب کنید که از کجا پایان نامه دانلود کنید.

سوالات متداول

سایت های معتبر برای دانلود پایان نامه چه سایتهایی هستند

داشتن نماد اعتماد می تواند به افزایش اعتبار یک سایت کمک ویژه کنند. اما در برخی کسب و کارها امکان گرفتن نماد وجود ندارد. پس بهتر است به سابقه کار، سرعت در ارتباط با پشتیبان و پاسخ دهی آنها بیشتر توجه شود.

از کجا پایان نامه دانلود کنم

سایت های دانلود پایان نامه بسیاری وجود دارند اما از سایتی پایان نامه دانلود کنید که بتوانید حداقل بخشی از آن را بخوانید و مشخصات آن از جمله فرمت فایل، تعداد صفحات و مناسب بودن آن برای شما در دسترس باشد.

چطور می توانم از پایان نامه های موجود در اینترنت در دانشگاه استفاده کنم؟

بهتر است از پایان نامه و تحقیق و مقالات موجود در سطح اینترنت فقط به عنوان منبع و مرجع در جهت استفاده در پایان نامه خود بهره ببرید. بنابراین استفاده از چند پایان نامه مرجع و ترکیب آنها از هر نظر برای شما مناسب تر است.

 

جمع بندی

پروژه پایانی از مهمترین واحدهای لازم برای فارغ التحصیلی دانشجوست. همچنین یکی از سخت ترین مراحل دوران دانشجویی به شمار می رود. در این شرایط دانشجوها دست به دامان استاد، هم کلاسی ها و یا سایت دانلود پایان نامه می شوند تا هرچه سریعتر این مرحله حساس را رد کنند. اما در این مسیر نیز چالش های خود را دارند. از شما دانشجوی عزیز می خواهم با مطرح کردن مشکلاتی که در زمینه دانلود پایان نامه های آماده از سایت های مشغول به این کار، گریبانشان را گرفته، به دیگر دانشجویان راهنمایی و مشاوره دهند تا ما نیز به عنوان بستری در زمینه تهیه این واحد درسی، مسائل را شفاف تر و از دید شما ببینیم.

شما دانشجوی عزیز، اگر موضوع پایان نامه خود را انتخاب کرده اید اما منبع خوبی ندارید، در بخش کامنت ها منتظر موضوع شما هستیم. یا در صفحه سفارش پایان نامه می توانید درخواست خود را از طریق فرم برای ما ارسال کنید تا تیم جزوه راهنمایی لازم را جهت تدوین آن با شما داشته باشد.

🔎از کجا پایان نامه انگلیسی دانلود کنم  ساینس دایرکت
📚 سایت های دانلود پایان نامه فارسی پروژه دات کام و جزوه 
💳 خرید پایان نامه از ایران داک ایرانداک

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر از از کجا پایان نامه دانلود کنم | دانلود پایان نامه رایگان با فرمت word استفاده کردی، نظرت رو دربارش بگو و به دیگران پیشنهاد بده

14 نظر در “از کجا پایان نامه دانلود کنم | دانلود پایان نامه رایگان با فرمت word

 1. مریم غلامی گفت:

  خیلی مقاله باحالی نوشتین، واقعا از همین ترم اول دغدغخ دارم که از کجا پایان نامه دانلود کنم.. مرسی از شما که راهنماییمون میکنید

  1. درود بر شما خانم غلامی.. سپاسگزارم

  2. مریم غلامی عزیز سپاسگزاریم از نگاه باارزشتون به جزوه . امیدوارم در طول دوره دانشگاه همراه مناسبی برای شما باشیم.

 2. afsan گفت:

  میشه بگید از کجا پایان نامه مکانیک دانلود کنم ؟ سرچ کردمدر سایت چیز خاصی ندیدم

 3. احمد بالوی گفت:

  این سایت های دانلود پایان نامه که معرفی کردید قابل اعتماد هستن؟ با مشکل کپی رایت پایان نامه چه کنیم؟؟

  1. سایت های ارائه پایان نامه آماده زیادی هستن که میشه از پایان نامه و مقالات موجود برای تکمیل منابع پروژه پایان نامه خودتون استفاده کنید. بحث یکتا بودن پایان نامه بسیار مهمه و باید حتما محتوای هر پایان نامه کاملا مجزا از دیگری باشه و کپی یک پایان نامه نمی تونه مورد قبول بسیاری از اساتید بشه. به همین دلیل سایت جزوه بهتون پیشنهاد می کنه با دانلود پایان نامه های فارسی فقط به عنوان منبع استفاده بشه و شما می تونید در سایت های انگلیسی زبان دنیا که نمونه آنها در پست از کجا پایان نامه دانلود کنم وجود داره برای دریافت مقالات انگلیسی جدیدی که هنوز کسی اونا رو به فارسی تبدیل نکرده و ثبت در دانشگاه های ایران نشده، استفاده کنید.

 4. شهریار روستایی گفت:

  اگه ممکنه سایت پایان نامه ها به زبان انگلیسی و منبع معتبر رو بیشتر معرفی کنید

 5. عبدالمجید راضی مجد گفت:

  سلام وقت بخیر بنده دنبال پایان نامه هستم منتها اکثر این پایان نامه ها قدیمی هستن و مشتری هایی که دارم رضایت ندارن
  اگر برای شما مقدوره بخشی از این پایان نامه هایی که مشتری بیشتر دارن رو درنظر بگیرید و یک اپدیتی براشون داشته باشید.ممنون از سایت خوبتون من چند سالیه دارم از خدمات سایت شما استفاده میکنم
  و واقعا منو به درامد خوبی رسوند
  خدا خیرتون بده
  دمتون گرم

  1. درود بر شما جناب مجد
   لطف کنید بفرمایید چه پایان نامه هایی مدنظرتون هست که در صورت امکان جدیدترین پایان نامه های اون حوزه یا موضوع رو در دستور کار سایت جزوه قرار بدیم.

 6. شاپرک امینی گفت:

  ممنون از اینکه سایتهای دانلود پایان نامه رو معرفی کردید. یه سوال داشتم، شما خدمات ترجمه هم انجام میدید اگر از سایت الزویر مقاله ای رو دانلود کردیم؟

  1. درود بر شما خانم امینی.. سپاس از شما بابت توجهی که به این بخش از سایت داشتید.
   مقاله الزویر رو که دانلود کردید به ایمیل سایت ارسال کنید، تا برای ترجمه پایان نامه بررسی کنیم و بهتون اطلاع بدیم.

 7. ستاردستکار گفت:

  سلام ، مچکرم بابت محتوای خوبتون من میخواستم دانلود پایان نامه رایگان با فرمت word داشته باشم. منظورم مستقیم دانلودشون کنم و حتما به صورت فایل وردباشه که بتونم بعدش خودم تغییرات لازم رو داشته باشم اما اکثر سایت هایی که الان تو اینترنت هستن دانلود پایان نامه رو به صورت PDF دارن. ممنون میشم راهنمایی لازم در این زمینه رو با بنده داشته باشید
  مطمئن هستم باقی دوستان و دانشجویان همین مشکل رو دارن

  1. درود بر شما جناب دستکار
   شما می توانید پایان نامه رایگان با فرمت ورد و پی دی اف را به راحتی از سایت جزوه دانلود کنید. در این بخش به منبع بزرگی از پایان نامه های رایگان برای تمامی رشته ها دسترسی خواهید داشت. برخی از آنها با فرمت ورد و کاملا قابل تغییر هستند و برخی دیگر pdf. اگر بازهم سوالی در رابطه با دانلود پایان نامه داشتید، بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

از کجا پایان نامه دانلود کنم
پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

ورود

حساب کاربری ندارید؟

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه