به نام پروردگار یکتا و با درود خدمت دانشجوها و کاربران عزیز جزوه

در این بخش میخوایم به شما بیشتر خودمو معرفی کنم:

من لیسانس مهندسی نرم افزار خوندم و وقتیکه دانشجو بودم و به مشکلات دانشجویی برخوردم این ایده به ذهنم رسید که چطور یه دانشجو میتونه به راحتی به نمونه سوالات یا جزوه های دروس عمومی و تخصصی رشته تحصیلیش دسترسی داشته باشه. به کمک یکی از دوستانم که در این زمینه فعالیت میکرد تونستیم جزوه رو راه اندازی کنیم و کم کم از فایل های رایگان توی فضای اینترنت، یا فایل هایی که اساتید دانشگاه در اختیارمون میزاشتن استفاده کردیم و اونا رو آپلود می کردیم که بقیه هم بتونن استفاده کنن.

ما از سال ۹۱ شروع به کار کردیم. و دقیقا همون سال بود که ایده دیگه ای به ذهنم اومد چون باز هم دغدغه خودم بود.اینکه یه دانشجو برای تهیه پایان نامه ، انتخاب موضوع پایان نامه ، ترجمه پایان نامه و حتی کمبود منابع پایان نامه چقدر به مشکل برمیخوره، چون برای تهیه پایان نامه لیسانس خودم که اتفاقا دفاعیه هم داشت هیچ منبعی حتی خارجی وجود نداشت چون موضوعمون بسیار جدید بود.

استادمون چند تا منبع از سایت الزویر و سایتهای مرجع دیگه  معرفی کرد که خیلی هم نزدیک به موضوع ما نبودند اما با توجه به معرفی استاد میشد ازشون استفاده کرد. رفتم به کافی نت سپردم وقتیکه مبلغ ترجمه تخصصی رو گفت مغزم سوت کشید و با توجه به اینکه اصلا عادت نداشتم هزینه زیادی بابت چیزی به این شکل بدم و همیشه سعی داشتم پروژه ها و تحقیقاتم رو خودم انجام بدم، نشستم و کمر همت بستم به سختی و به شکل بسیار ابتدایی ترجمه کردم و البته جاهای مهم و نتیجه گیری ها رو مجبور شدیم به مترجم بسپاریم.

شروع کار مترجم در سایت جزوه!

بعد از این دوران سخت ، فکر میکنم سال ۹۳-۹۴ بود که کار ترجمه پایان نامه رو هم در سایت جزوه پذیرفتیم.یک تیم مترجم پیدا کردم و کاربرای عزیزمون که همیشه به ما اعتماد داشتن، فایلها رو برامون ایمیل میکردن و ما پس از برآورد هزینه اونو به مترجم میسپردیم و بعد از پایان کار و تسویه حساب، فایل ترجمه شده ورد رو خدمت مشتری ارسال می کردیم.

اعتماد سازی کم کم خوب شد و تیممون داشت گسترش پیدا می کرد و همزمان مدیریت هم سخت تر میشد و مشکلات بیشتر. پس نیاز بود نیروی بیشتری برای هماهنگی ها وجود داشته باشه. بنابراین نتونستیم خیلی این کار رو ادامه بدیم و از یه جایی به بعد این کار رو کنار گذاشتیم و به کار جزوه به روال قبل ادامه دادیم.

بعد از این جزوه تبدیل به فروشگاه شد و بیشتر پایان نامه و مقاله و پژوهش های با ارزش رو با قیمت بسیار مناسب برای فروش قرار دادیم. همزمان جزوه و پایان نامه های رایگان باز هم در سایت منتشر می شد.اما همیشه از عدم دسترسی مناسب کاربر و استفاده بهینه از فایلهای موجود در سایت ناراضی بودم و در صدد بهتر شدن ظاهر سایت در کنار امکانات بسیار زیاد برای دانشجویان عزیز بوده و هستم. بنابراین با تلاش اعضای محترم تیم جزوه، بصورت فشرده در حال تغییرات کامل سایت هستیم. 

در حال حاضر بیش از ۷۰۰ فایل در سایت جزوه موجوده که از بین آنها ۴۰۰ جزوه و پایان نامه رایگان و ۳۶۳ پایان نامه و مقاله بصورت محصول هستند.

این جزوه ها در فرمت های ورد ، پی دی اف ، پاورپوینت ارائه شده اند.

از جمله امکاناتی که در جزوه ۱۴۰۰ خواهید دید:

  • امکان دسترسی آسان و جداگانه به جزوات رایگان و محصولات
  • امکان جستجوی پیشرفته و فیلتر بر اساس رشته تحصیلی یا قیمت و …
  • انواع تخفیف برای خرید اول ، تخفیف آخر ترم، تخفیف 
  • دریافت امتیاز براساس میزان فعالیتی که در سایت دارید
  • چند نوع عضویت در سایت و استفاده از مزایای آنها
  • داشتن کیف پول و شارژ شدن آن بدون هزینه!
  • امکان فروشنده شدن و کسب درآمد از پروژه های شخصی تان

ما در کنار شما به آینده جزوه بسیار امیدواریم..