دانلود رایگان کتاب مدار منطقی موریس مانو همراه با حل المسائل

در وب سایت جزوه ،چند ویرایش از کتاب مدار منطقی موریس مانو و حل المسائل موریس مانو جهت دانلود رایگان قرار داده ایم. نام اصلی این کتاب طراحی دیجیتال است، اما در ایران به دلیل نام واحد درسی مدارهای منطقی، این کتاب نیز با این نام معروف شده است.

درس طراحی دیجیتال یا مدار منطقی

مدارهای دیجیتالی به دلیل دقت بالایی که دارند و کامپیوترهای نسل جدید نیز از مدارهای دیجیتال ساخته شده اند، بسیار پر اهمیت شده اند و جایگزین مدارهای آنالوگ شده اند. به طوریکه لازم است فارغ التحصیلان رشته برق و کامپیوتر بدانند این داده ها به چه صورت و توسط چه سخت افزارهایی پیاده سازی می شوند. پیاده سازی و نحوه عملکرد و معرفی داده های دیجیتال در درسی به نام طراحی دیجیتال یا مدارهای منطقی آموزش داده می شوند. علاوه بر محبوبیت این کتاب در دانشگاه های ایران، در دانشگاه های سراسر جهان نیز برای رشته های فنی مهندسی نظیر مهندسی برق و مهندسی نرم افزار و سخت افزار، این درس جزو دروس تخصصی و مهم به شمار می رود که پیش نیاز چند درس تخصصی دیگر نیز هست.

کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو یا همان مدار منطقی با ترجمه ساده و با کیفیت دکتر قدرت الله سپیدنام بصورت کاملا خوانا در اختیاز شما عزیزان قرار گرفته است. کتاب مدار منطقی موریس مانو ویرایش سوم در ۵۳۸ صفحه و بصورت اسکن شده با فرمت pdf در وب سایت جزوه قابل دانلود رایگان می باشد. تیترهای این کتاب را می توانید در زیر مشاهده کنید.

سر فصلهای اصلی کتاب مدار منطقی موریس مانو

 • فصل اول: سیستم های دودویی
 • فصل دوم: جبر بول و گیتهای منطقی
 • فصل سوم: حداقل سازی در سطح گیت
 • فصل چهارم: منطق ترکیبی
 • فصل پنجم: مدارهای منطقی ترتیبی همزمان
 • فصل ششم: ثبات و شمارنده ها
 • فصل هفتم: حافظه و منطق برنامه پذیر
 • فصل هشتم: سطح انتقال ثباتی
 • فصل نهم : مدارهای منطقی ترتیبی غیر همزمان
 • فصل دهم : مدارهای مجتمع دیجیتال
 • فصل یازدهم: تمرینات آزمایشگاهی
 • فصل دوازدهم: سمبل های گرافیکی استاندارد

کتاب مدار منطقی موریس مانو

حل المسائل مدار منطقی موریس مانو  Solution Manual Of Digital Design

جهت بهره مندی بیشتر شما دانشجویان فنی عزیز، کتاب حل المسائل مدار منطقی موریس مانو ویرایش سوم pdf به زبان انگلیسی و در ۹۸ صفحه بصورت کاملا خوانا قابل دانلود رایگان است.  

همچنین دانلود رایگان جزوه و کتاب حل المسائل مدار منطقی موریس مانو ویرایش چهارم نیز با تالیف  M. Morris Mano و Michael D. Ciletti به زبان انگلیسی و در ۲۹۴ صفحه در دسترس است.

پروفسور موریس مانو استاد دانشگاه کالیفرنیا می باشد. و این کتاب از مراجع مهم رشته مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر می باشد.

بررسی کتاب مدار منطقی موریس مانو ترجمه قدرت سپیدنام

ترجمه دکتر سپیدنام بسیار سلیس و قابل فهم می باشد بطوریکه حتی برای افرادی که هیچ شناخت اولیه ای از داده های دیجیتالی ندارند، می توانند یادگیری را آغاز کرده و حتی مدارهای دیجیتالی را هم پیاده سازی کنند. به این دلیل کتاب مرجع طراحی دیجیتال (مدار منطقی) موریس مانو در میان دانشجویان و اساتید کشورمان بسیار مطرح و محبوب شده اند. به طوریکه این کتاب کامل با ترجمه خوب توانست جای خود را در میان کلاس های مهندسی و ارشد اکثر دانشگاه های کشور باز کند. البته این کتاب در سایر دانشگاه های مطرح دنیا نیز بسیار شناخته شده است بطوریکه رفرنس درسی آنها نیز است و هر سال شاهد یک ویرایش جدید از این کتاب هستیم. ما در وب سایت جزوه ، ویرایش سوم و چهارم کتاب، به همراه حل مسائل آنها را در اختیارتان قرار می دهیم تا بتوانید با فهم و درک مسائل و تمرینات و حل آنها، به تسلط کامل بر روی این درس برسید.

به زودی لینک دانلود کتابها در سایت قرار می گیرد:

 • دانلود حل المسائل موریس مانو ویرایش چهارم
 • دانلود حل المسائل کتاب موریس مانو ویرایش سوم
 • دانلود کتاب موریس مانو ویرایش سوم

در صورت تمایل میتوانید مقالات زیر را دنبال کنید:

دانلود جزوه بررسی سیستم های قدرت ۱

دانلود کتاب بررسی سیستم های قدرت – جلد دوم

راهنمای دانلود:
 • لینک دانلود آخرین نسخه مقاله به صورت پی دی اف جهت دانلود آماده است.
 • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.
برای دانلود فایل ها باید در سایت لاگین کنید

پسورد فایل : پسورد ندارد

به دلیل ثبت درخواست های مکرر به اشتباه توسط کاربران ، برای ثبت گزارش خرابی لینک حتما باید در سایت لاگین باشید

یکی از دغدغه های اصلی ما که باعث شد ایده کارسازشو را عملی کنیم ، فراهم کردن تمام نیازمندی های فنی و آموزشی برای مدیران وبسایت ها در یک سامانه واحد و هماهنگ بود . این کار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی مدیران کسب و کارها برای دریافت حداکثر خدمات با اختصاص کمترین زمان ممکن شده است و همواره سعی ما بر این خواهد بود که این خدمات ،به صورت مستمر به روزرسانی و تکمیل گردد.

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *