[alert type=”info”]چطور در 5 دقیقه به 300 پایان نامه، تحقیق، پروژه کارآموزی و جزوه های ناب دسترسی داشته باشید. [/alert]

آیا میدانستید 350 پایان نامه و پروژه رایگان در انتظار شماست؟

باعث افتخار است که با عضویت در سایت عضوی از خانواده جزوه باشید و از مزایای آن بهره مند شوید. با دکمه “ایجاد حساب کاربری” و وارد کردن مشخصات خود به راحتی عضو شوید. پس از عضویت می توانید در بخش “جدیدترین فایل های دانلودی رایگان” به تمامی فایلها دسترسی داشته باشید.

 

روش های کسب درآمد و افزایش کیف پول در جزوه

1- دسترسی به فایلهای رایگان

دانشجویان عزیز، شما می توانید به بیش از 300 جزوه و تحقیق و پایان نامه رایگان در سایت جزوه دسترسی داشته باشید. این فایلها در فرمت های ورد ، پی دی اف ، پاورپوینت ارائه شده است. همچنین تیم ما هر روز فایلهای رایگان جدیدی در سایت منتشر می کند و شما با عضویت در سایت، از طریق ایمیل از پایان نامه های جدید مطلع می شوید.

با ورود به هر پست در بخش “جدیدترین فایل های دانلودی رایگان” و در بخش “دانلود فایل های پیوست محتوا” به راحتی فایل را دانلود کنید. همچنین لینک آن همزمان به ایمیل شما نیز فرستاده می شود.

2- کد تخفیف 30% در پنل کاربری

پنل کاربری شما شامل پروفایل، محصولات خریداری شده، آخرین بازدیدها، سبد خرید، تیکت ، فعالیت ها شامل : تعداد کامنت های شما، لایک ، ارسال فایل ، اشتراک گذاری مطالب، بازاریابی با لینک اختصاصی، همکاری در فروش و …

پس از عضویت، با کد تخفیف ارائه شده به شما در پنل کاربری، می توانید برای خریدهای با قیمت بیش از 30هزارتومان، 30% تخفیف دریافت کنید.

3- شارژ کیف پول 30 هزار تومانی

پس از عضویت، با ورود به پنل کاربری و تکمیل پروفایل خود، کیف پول شما به مبلغ 30هزار تومان شارژ می شود و شما می توانید به این میزان از محصولات سایت به رایگان دانلود کنید.

4- بی نهایت شارژ کیف پول با فعالیت در سایت (در آینده)

شما دانشجویان فعال می توانید از مجموع امتیازهای خود به طریق مختلف استفاده کنید. پس از کسب امتیازاتی که در زیر شرح داده می شود، به سه طریق می توانید از امتیازات خود بهره مند شوید. انتخاب با شماست!

  1. 15هزارتومان شارژ کیف پول
  2. یا 20هزارتومان کد تخفیف برای عضویت اشتراکی

چگونه می توان از جزوه امتیاز کسب کرد؟

  • خرید محصول: 10 امتیاز
  • لایک کردن پست:1 امتیاز
  • امتیازدهی به مطلب:2 امتیاز
  • کامنت گذاشتن در پایین پست: 5 امتیاز
  • *ارسال فایل برای ما و انتشار آن: 15 امتیاز
  • اشتراک پست ازطریق لینک صفحه: 10 امتیاز

*امتیازی که برای ارسال فایل و انتشار در جزوه دریافت می کنید منوط به شرایطی ست که باید فایل ارسالی شما داشته باشد. پایان نامه یا مقاله ای که مربوط به شخص شما باشد، یا جزوه ای که پرتقاضا باشد و درسایت موجود نباشد. همچنین فرمت فایل های ارسالی باید ورد یا پاورپوینت باشد.

5- کد تخفیف برای عضویت اشتراکی (در آینده)

با فعالیت در سایت و کسب هر 100 امتیاز، می توانید کد تخفیف 20هزارتومانی برای عضویت اشتراکی یک ماهه، سه ماهه یا شش ماهه دریافت کنید.

6- کد تخفیف برای خرید محصولات

با عضویت رایگان در سایت و فعالیت در سایت، حداقل می توانید 45هزارتومان کیف پول خود را شارژ کنید و محصولات را رایگان دریافت کنید.

7- شارژ کیف پول برای دعوت از دوستان

در پنل کاربری خود، در بخش “بازاریابی” لینک بازاریابی خود را کپی کنید و برای دوستان خود بفرستید و با عضویت و هربار خرید آن کاربر، کیف پولتان را شارژ کنید.

  • درآمد شما از معرفی هر کاربر و ثبت نام با موفقیت آن کاربر در سایت : ۱۰,۰۰۰تومان
  • درآمد شما از خرید محصولات فروشگاه توسط کاربر معرفی شده : ۲۰,۰۰۰تومان

همین حالا عضو شوید