سفارش پایان نامه

 

سلام خدمت شما کاربران محترم وبسایت جزوه ، تمام تلاش ما در وبسایت جزوه بر رضایت کاربران عزیز استواره و در این راستا سعی کرده ایم که بهترین محتواهای حوزه دانشجویی را برای شما فراهم کنیم. اما قطعا این بین بعضی از جزوه ها ، پایان نامه های رشته های مختلف از دید ما مخفی میماند. در فرم زیر شما میتوانید جزوه ، یا پایان نامه مورد نظر خود را وارد کنید و سفارش پایان نامه خود را از ما بخواهید تا در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی کنیم و مطلب مورد نظر را در سایت قرار دهیم.

پایان نامه را رایگان در اختیارتان قرار می دهیم

اگر موضوع پایان نامه ای مدنظر شماست، در فرم زیر درخواست کنید و رشته تحصیلی خود را نیز بیان کنید. در صورتیکه پایان نامه در آرشیو سایت موجود بود یا قادر به تهیه آن بودیم، به رایگان در سایت جزوه منتشر می کنیم و شما دانشجویان عزیز می توانید به سادگی پایان نامه رایگان موردنظر خود را دانلود کنید.

اگر پایان نامه ای باشه که در سایت نباشه میخریم

در صورتیکه پایان نامه ای را در سایت های دیگر مشاهده کرده اید می توانید آنرا از ما درخواست کنید. تیم جزوه پایان نامه موردنظر را در سایت های دیگر خریداری کرده و با قیمتی مناسب تر در اختیار شما قرار خواهد داد.

سفارش پایان نامه از منابع خارجی

جهت دسترسی و راحتی شما دانشجویان و تنوع هر چه بیشتر مطالب و موضوعات پایان نامه در سایت جزوه، شما همچنین می توانید از منابع انگلیسی پایان نامه همچون سایت الزویر و ساینس دایرکت جدیدترین و بروزترین مقالات دنیا را از ژورنال کامل و بین المللی سرچ کرده و از ما بخواهید. قطعا کار ترجمه و ویرایش و آماده سازی پایان نامه از چنین سایت هایی نیازمند پروسه ای منظم و با صرف هزینه است. تیم جزوه قصد دارد از میان مقالاتی که بیشترین درخواست موضوعی را از منابع انگلیسی دارند، اولویت سازی کرده و پایان نامه ای بین المللی و جدید را در سایت ارائه دهد. پس شما می توانید سفارش پایان نامه و لینک مقاله مورد نظر را برای ما بفرستید تا در مجموعه سفارشات اختصاصی سایت قرار بگیرد.

سفارش جزوه ، گزارش کارآموزی و …

قطعا هرآنچه در سایت جزوه عرضه می شود قابل سفارش از طریق شما کاربران است. جزوه هایی که شما در طول دوران تحصیل نیاز دارید، گزارش کارآموزی در مکان های موردنظرتان، پروژه های دانشجویی و …. همگی قابل سفارش گیری هستند.

ارتباطی برد برد

از شما دانشجو یا اساتید عزیز که در سایت جزوه وارد شده اید می خواهیم در راستای تکمیل منبع دانشجویی مارا یاری کنید. قطعا پوشش تمامی نیازهای کاربران برای یک تیم به تنهایی کار دشواریست. نمونه سوالات شما و جزوات اختصاصی و یا کتابهای رشته تحصیلی شما می تواند بسیاری از سفارشات کاربران را برآورده کند. همانطور که ما به شما در بسیاری از منابع و جزوات دانشجویی به رایگان خدمت رسانی می کنیم، از شما می خواهیم به تکمیل منابع به سایت یاری رسان باشید.

خرید پایان نامه های شما

همچنین ما برای پایان نامه و مقالات شما ارزش قائلیم. سایت جزوه از شما مقاله های اختصاصی و پروژه های پایانی شما را خریداری می کند. میدانیم انجام پایان نامه و ترجمه و آماده سازی آن نیازمند صرف هزینه و زمان بسیار زیادیست. همچنین متاسفانه این پایان نامه ها معمولا هیچگونه استفاده ای جز گرفتن نمره و فارغ التحصیلی ندارد. پس ما آنرا از شما خریداری می کنیم تا فقط بخشی از زحمات شما در تهیه و تولید این پروژه ها بی ثمر نباشد.

سفارش پایان نامه و دیگر سفارشات را می توانید در فرم زیر انجام دهید. لطفا موارد درخواست شده را به درستی و کامل و واضح بیان کنید تا بتوانیم هرچه سریعتر پاسخگوی نیازهای شما باشیم.