دانلود دیکشنری مهندسی مواد

توضیحات کوتاه

________________________

5/5

دیکشنری مهندسی مواد

این دیکشنری بهترین دیکشنری دنیا و مورد استفاده دانشگاه های دنیا درزمینه علم مواد و مهندسی متالورژی می باشد . دیکشنری بسیار کامل که هر اصطلاح و عبارتی در زمینه علم مواد و حتی نانو تکنولوژی را می توانید در آن پیدا کنید. شاید تاکنون از مترجم ها و کارشناسان زبان انگلیسی شنیده باشید که در استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی تاکید دارند . استفاده ازین دیکشنری ها سبب تشدید تقویت مهارت در زبان تخصصی می شود . شاید در ابتدا استفاده ازین دیکشنری ها مشکل بنظر برسد اما ازآنجا که متن انگلیسی کتاب بسیار صریح و روان است می توان براحتی منظور و معنای کلمه را درک کرد .از جمله ویژگی های دیگری که این دیکشنری دارد این است که  کلمات تخصصی بخوبی بر اساس حروف لاتین چیده شده اند و از منوی این کتاب با یکی کلیک می توانید به کلمه مورد نظر دست پیدا کنید.

دیکشنری تخصصی مواد و متالورژی

این فایل مناسب برای دانشجویان و محققان رشته مواد و بطور کلی علم مواد است. در این کتاب الکترونیکی لغات زبان تخصصی متالورژی در قالب لیستی از نشانه ها ، کلمات اختصاری و سپس ترجمه لغات تخصصی بصورت جداسازی حروف الفبا بدون توجه به فاصله ها و خط تیره مرتب شده اند. 

[alert type=”success”]دیکشنری مهندسی مواد بسیار کاملی که هر اصطلاح و عبارتی در زمینه علم مواد و حتی نانو تکنولوژی را می توانید در آن پیدا کنید.[/alert]

اصطلاحات ترکیبی بدون هیچگونه جابجایی داده می شوند. لغات اصلی با خط پررنگ چاپ می شوند و تعاریف یا معادل آن با حروف معمولی چاپ می شوند. مراجع دیگر در این فرهنگ لغت به صورت فونت ایتالیک هستند. اگر مترادف‌هایی وجود داشته باشد، متداول‌ترین آنها را به همراه توضیحات و ارجاع به موارد مرتبط، ارائه می‌کند. ستاره هایی که در واژه نامه به برخی از اصطلاحات آلمانی چسبانده شده اند به این معنی است که این اصطلاح در ادبیات آلمانی وجود ندارد و معادل آلمانی ارائه شده ترجمه مستقیم از انگلیسی است.

لغات زبان تخصصی متالورژی

زبان تخصصی یکی از دروس اختصاصی رشته های فنی مهندسی می باشد. رشته مهندسی مواد و مهندسی متالورژی نیز از این قاعده مستثنی نیست. درس زبان تخصصی مهندسی مواد از جمله رشته هاییست که کلمات و لغات تخصصی بسیاری دارد که نیاز است به صورت مفهومی و توضیحات ، قابل فهم شوند. 

  • عنوان : Concise Dictionary of Matefials Science
  • structure and characterization of polyrystalline materials
  • نویسنده : Vladimir Novikov

در صورت تمایل میتوانید پروژه های زیر را دنبال کنید:

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر از دانلود دیکشنری مهندسی مواد استفاده کردی، نظرت رو دربارش بگو و به دیگران پیشنهاد بده

دیدگاهتان را بنویسید

دیکشنری مهندسی مواد
پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

ورود

حساب کاربری ندارید؟

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه