دانلود دیکشنری مهندسی مواد

دیکشنری مهندسی مواد

این دیکشنری بهترین دیکشنری دنیا و مورد استفاده دانشگاه های دنیا درزمینه علم مواد و مهندسی متالورژی می باشد . دیکشنری بسیار کامل که هر اصطلاح و عبارتی در زمینه علم مواد و حتی نانو تکنولوژی را می توانید در آن پیدا کنید. شاید تاکنون از مترجم ها و کارشناسان زبان انگلیسی شنیده باشید که در استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی تاکید دارند . استفاده ازین دیکشنری ها سبب تشدید تقویت مهارت در زبان تخصصی می شود . شاید در ابتدا استفاده ازین دیکشنری ها مشکل بنظر برسد اما ازآنجا که متن انگلیسی کتاب بسیار صریح و روان است می توان براحتی منظور و معنای کلمه را درک کرد .از جمله ویژگی های دیگری که این دیکشنری دارد این است که  کلمات تخصصی بخوبی بر اساس حروف لاتین چیده شده اند و از منوی این کتاب با یکی کلیک می توانید به کلمه مورد نظر دست پیدا کنید.

دیکشنری تخصصی مواد و متالورژی

این فایل مناسب برای دانشجویان و محققان رشته مواد و بطور کلی علم مواد است. در این کتاب الکترونیکی لغات زبان تخصصی متالورژی در قالب لیستی از نشانه ها ، کلمات اختصاری و سپس ترجمه لغات تخصصی بصورت جداسازی حروف الفبا بدون توجه به فاصله ها و خط تیره مرتب شده اند. 

دیکشنری مهندسی مواد بسیار کاملی که هر اصطلاح و عبارتی در زمینه علم مواد و حتی نانو تکنولوژی را می توانید در آن پیدا کنید.

اصطلاحات ترکیبی بدون هیچگونه جابجایی داده می شوند. لغات اصلی با خط پررنگ چاپ می شوند و تعاریف یا معادل آن با حروف معمولی چاپ می شوند. مراجع دیگر در این فرهنگ لغت به صورت فونت ایتالیک هستند. اگر مترادف‌هایی وجود داشته باشد، متداول‌ترین آنها را به همراه توضیحات و ارجاع به موارد مرتبط، ارائه می‌کند. ستاره هایی که در واژه نامه به برخی از اصطلاحات آلمانی چسبانده شده اند به این معنی است که این اصطلاح در ادبیات آلمانی وجود ندارد و معادل آلمانی ارائه شده ترجمه مستقیم از انگلیسی است.

لغات زبان تخصصی متالورژی

زبان تخصصی یکی از دروس اختصاصی رشته های فنی مهندسی می باشد. رشته مهندسی مواد و مهندسی متالورژی نیز از این قاعده مستثنی نیست. درس زبان تخصصی مهندسی مواد از جمله رشته هاییست که کلمات و لغات تخصصی بسیاری دارد که نیاز است به صورت مفهومی و توضیحات ، قابل فهم شوند. 

  • عنوان : Concise Dictionary of Matefials Science
  • structure and characterization of polyrystalline materials
  • نویسنده : Vladimir Novikov

در صورت تمایل میتوانید پروژه های زیر را دنبال کنید:

راهنمای دانلود فایل های پیوست شده:
  • لینک دانلود دانلود دیکشنری مهندسی مواد به صورت پی دی اف جهت دانلود آماده است.
  • شما میتوانید از طریق قسمت گزارش خرابی لینک به پشتیبان سایت خرابی لینک را اطلاع دهید
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.
برای دانلود دانلود دیکشنری مهندسی مواد باید در سایت حساب کاربری داشته باشید

پسورد فایل : پسورد ندارد

به دلیل ثبت درخواست های مکرر به اشتباه توسط کاربران ، برای ثبت گزارش خرابی لینک حتما باید در سایت لاگین باشید

یکی از دغدغه های اصلی ما که باعث شد ایده کارسازشو را عملی کنیم ، فراهم کردن تمام نیازمندی های فنی و آموزشی برای مدیران وبسایت ها در یک سامانه واحد و هماهنگ بود . این کار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی مدیران کسب و کارها برای دریافت حداکثر خدمات با اختصاص کمترین زمان ممکن شده است و همواره سعی ما بر این خواهد بود که این خدمات ،به صورت مستمر به روزرسانی و تکمیل گردد.

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *