مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی

مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی

در این مقاله به صورت خلاصه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی مقایسه شده و مزایای هر کدام و اینکه در چه موردی بهتر است از کدام نوع آموزش استفاده شود بررسی می گردد. برای پیشرفت در درس و تحصیل هم جزوه و کتاب کمک اموزشی و هم استفاده از کلاس های تدریس خصوصی می تواند بسیار مفید باشد.

سایت تدریس خصوصی ایران مدرس در رابطه با مقایسه جزوه و کتاب با کلاس های تدریس خصوصی توضیح می دهد:

همانطور که گفته شد، هم جزوه و هم کتاب کمک آموزشی و کلاس خصوصی برای موفقیت در تحصیل می تواند مفید باشد. البته باید هر کدام به درستی مورد استفاده قرار گیرد و در ضمن، برای استفاده از هر کدام ممکن است زمان مناسبتری وجود داشته باشد.

کتاب و جزوه کمک اموزشی مزیتی که دارد این است که به نسبت کلاس های تدریس خصوصی هزینه کمتری دارد. در واقع با یک بار خرید کتاب کمک آموزشی و جزوه می توانید چندین بار آن را مطالعه کنید و از آن استفاده نمائید بدون اینکه هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در ضمن کتاب و جزوه را همیشه در اختیار دارید و می توانید هر زمان که بخواهید آن را مطالعه نمائید. در همین سایت http://www.jozve.org جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی به صورت رایگان و یا با نرخ بسیار مناسب برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان ارائه شده است. جزوات و کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی در کنار جزوه و کتاب اصلی درس می تواند بسیار مفید باشد.

کلاس های تدریس خصوصی هم به نسبت جزوه و کتاب های کمک آموزشی مزایایی دارد. یکی از مزیت های کلاس های خصوصی این است که سطح کلاس انعطاف دارد و استاد خودش را با سطح سواد شاگرد هماهنگ می کند به گونه ای که کلاس برای ایشان حتما مفید باشد. اما جزوات درسی و کتاب های کمک اموزشی سطح سختی و آسانی مشخصی دارد و قابل تغییر نیست. در ضمن، دانش آموز یا دانشجو در کلاس های تدریس خصوصی اگر مطلبی را متوجه نشود می تواند از استاد خودش سوال بپرسد تا بیشتر توضیح دهد. اما از کتاب و جزوه نمی توان سوال پرسید و دانش آموز یا دانشجو باید سعی کند خودش را با کتاب یا جزوه هماهنگ نماید. در رابطه با مزایای کلاس های تدریس خصوصی مطالعه مقالات زیر هم مفید است.دلایل مفید بودن کلاس های تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

با توجه به مطالبی که ذکر شد، هم جزوه و کتاب های کمک آموزشی و هم کلاس های تدریس خصوصی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند برای موفقیت در تحصیل موثر باشد. هر کدام از این موارد کمک آموزشی برای موفقیت در امتحانات و کنکور مزایایی دارد که تعدادی از آنها در بالا ذکر شد.

برای انتخاب یک معلم و استاد تدریس خصوصی خوب و مجرب به سایت های تخصصی تدریس خصوصی مانند سایت ایران مدرس IranModares.com و یا سایت تدریس ریاضی Tadris-Riazi.com مراجعه کنید. از سایت های خارجی هم که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارد می توان به tutor.com و tutor.id و tutorhunt.com اشاره کرد. در این سایت ها لیست کاملی از اساتید و مدرسین تدریس خصوصی ارائه شده است و مشخصات کاملی برای معلم های خصوصی را هم می توانید مشاهده کنید. در ایران مدرس تا سال ۹۹ بیش از ۲۰۰۰۰ مدرس ثبت نام کرده اند و شماره تماس اساتید هم قابل مشاهده است. سایت تدریس ریاضی هم به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد.

راهنمای دانلود فایل های پیوست شده:
  • لینک دانلود مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی به صورت پی دی اف جهت دانلود آماده است.
  • شما میتوانید از طریق قسمت گزارش خرابی لینک به پشتیبان سایت خرابی لینک را اطلاع دهید
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.
برای دانلود مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی باید در سایت حساب کاربری داشته باشید

پسورد فایل : پسورد ندارد

به دلیل ثبت درخواست های مکرر به اشتباه توسط کاربران ، برای ثبت گزارش خرابی لینک حتما باید در سایت لاگین باشید

یکی از دغدغه های اصلی ما که باعث شد ایده کارسازشو را عملی کنیم ، فراهم کردن تمام نیازمندی های فنی و آموزشی برای مدیران وبسایت ها در یک سامانه واحد و هماهنگ بود . این کار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی مدیران کسب و کارها برای دریافت حداکثر خدمات با اختصاص کمترین زمان ممکن شده است و همواره سعی ما بر این خواهد بود که این خدمات ،به صورت مستمر به روزرسانی و تکمیل گردد.

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *