مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی

توضیحات کوتاه

________________________

5/5

مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی

در این مقاله به صورت خلاصه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی مقایسه شده و مزایای هر کدام و اینکه در چه موردی بهتر است از کدام نوع آموزش استفاده شود بررسی می گردد. برای پیشرفت در درس و تحصیل هم جزوه و کتاب کمک اموزشی و هم استفاده از کلاس های تدریس خصوصی می تواند بسیار مفید باشد.

سایت تدریس خصوصی ایران مدرس در رابطه با مقایسه جزوه و کتاب با کلاس های تدریس خصوصی توضیح می دهد:

همانطور که گفته شد، هم جزوه و هم کتاب کمک آموزشی و کلاس خصوصی برای موفقیت در تحصیل می تواند مفید باشد. البته باید هر کدام به درستی مورد استفاده قرار گیرد و در ضمن، برای استفاده از هر کدام ممکن است زمان مناسبتری وجود داشته باشد.

کتاب و جزوه کمک اموزشی مزیتی که دارد این است که به نسبت کلاس های تدریس خصوصی هزینه کمتری دارد. در واقع با یک بار خرید کتاب کمک آموزشی و جزوه می توانید چندین بار آن را مطالعه کنید و از آن استفاده نمائید بدون اینکه هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در ضمن کتاب و جزوه را همیشه در اختیار دارید و می توانید هر زمان که بخواهید آن را مطالعه نمائید. در همین سایت http://www.jozve.org جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی به صورت رایگان و یا با نرخ بسیار مناسب برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان ارائه شده است. جزوات و کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی در کنار جزوه و کتاب اصلی درس می تواند بسیار مفید باشد.

کلاس های تدریس خصوصی هم به نسبت جزوه و کتاب های کمک آموزشی مزایایی دارد. یکی از مزیت های کلاس های خصوصی این است که سطح کلاس انعطاف دارد و استاد خودش را با سطح سواد شاگرد هماهنگ می کند به گونه ای که کلاس برای ایشان حتما مفید باشد. اما جزوات درسی و کتاب های کمک اموزشی سطح سختی و آسانی مشخصی دارد و قابل تغییر نیست. در ضمن، دانش آموز یا دانشجو در کلاس های تدریس خصوصی اگر مطلبی را متوجه نشود می تواند از استاد خودش سوال بپرسد تا بیشتر توضیح دهد. اما از کتاب و جزوه نمی توان سوال پرسید و دانش آموز یا دانشجو باید سعی کند خودش را با کتاب یا جزوه هماهنگ نماید. در رابطه با مزایای کلاس های تدریس خصوصی مطالعه مقالات زیر هم مفید است.دلایل مفید بودن کلاس های تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

با توجه به مطالبی که ذکر شد، هم جزوه و کتاب های کمک آموزشی و هم کلاس های تدریس خصوصی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند برای موفقیت در تحصیل موثر باشد. هر کدام از این موارد کمک آموزشی برای موفقیت در امتحانات و کنکور مزایایی دارد که تعدادی از آنها در بالا ذکر شد.

برای انتخاب یک معلم و استاد تدریس خصوصی خوب و مجرب به سایت های تخصصی تدریس خصوصی مانند سایت ایران مدرس IranModares.com و یا سایت تدریس ریاضی Tadris-Riazi.com مراجعه کنید. از سایت های خارجی هم که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارد می توان به tutor.com و tutor.id و tutorhunt.com اشاره کرد. در این سایت ها لیست کاملی از اساتید و مدرسین تدریس خصوصی ارائه شده است و مشخصات کاملی برای معلم های خصوصی را هم می توانید مشاهده کنید. در ایران مدرس تا سال ۹۹ بیش از ۲۰۰۰۰ مدرس ثبت نام کرده اند و شماره تماس اساتید هم قابل مشاهده است. سایت تدریس ریاضی هم به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد.

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر از مقایسه جزوه و کتاب های کمک آموزشی با کلاس های تدریس خصوصی استفاده کردی، نظرت رو دربارش بگو و به دیگران پیشنهاد بده

دیدگاهتان را بنویسید

پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

ورود

حساب کاربری ندارید؟

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه