دانلود پایان نامه عوامل موثر در وفاداری مشتریان بازار موبایل

توضیحات کوتاه

________________________

5/5

عوامل تعیین کننده وفاداری مشتری در تجارت موبایل در مالزی – مطالعه موردی

این پژوهش می تواند به ارائه دهندگان خدمات تجاری موبایل، بازاریابان و مدیران در زمینه تصمیم گیری هایشان و همچین بهبود فرآیند سودآوری در محصولات و خدمات کمک کند. تجارت موبایل در آسیا بستر مناسبی جهت رشد انفجاری فراهم آورده است. با آشنایی روزافزون مشتریان با اینترنت و دستگاه های موبایل، بازار تجاری موبایل به یکی از سودآورترین و امیدوارکننده ترین بازارهای آسیا تبدیل شده است.

گرچه بازار تجاری موبایل در مالزی هنوز هم در مرحله عدم بلوغ قرار دارد، اما انتظار می رود در سالهای آینده ، اینترنت موبایل به سرعت رشد کند. مطالعات زیادی درباره تجارت موبایل مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال عواملی که سبب وفاداری و جذب مشتریان در بازار تجارت موبایل در مالزی وجود دارد، کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

هدف از این مقاله، پل زدن بین شکاف موجود بین عواملی که بر وفاداری مشتریان در بازار تجارت موبایل در مالزی تاثیر گذار است و ترکیب کردن مدل های کیفیت خدمات الکترونیک و ارتباط بین تئوری های کیفیت در رابطه با تجارت موبایلی تاثیر می گذارد.به بیانی دیگر، هدف این پژوهش بررسی ارتباط بین ابعاد کیفی خدمات الکترونیک در زمینه کارآیی، دسترسی سیستمی، اجرا و حفظ حریم خصوصی و همچنین ارتباط ابعاد کیفی مرتبط با رضایتمندی مشتریان، اعتماد و تعهد نسبت به وفاداری مشتری در خدمات تجاری موبایل است.

در این پایان نامه، از روش نظرسنجی آنلاین جهت جمع آوری داده ها استفاده شده است. از ۳۰۰ پرسشنامه توزیع شده، ۲۱۴ پرسشنامه تکمیل و نرخ پاسخ ۷۱٫۳% ثبت شده است.

داده های جمع آوری شده به روش مدلسازی معادلات ساختاری (SEM) مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. یافته های این پژوهش به طور قابل توجهی برای پرکردن شکاف مرتبط با عوامل تعیین کننده وفاداری مشتری در خدمات تجاری موبایل نقش داشته است.

فهرست پایان نامه عوامل تعیین کننده وفاداری مشتری در تجارت موبایل

  • چکیده
  • مقدمه
  • بررسی گزارشات
  • روش شناسی
  • یافته ها و بحث
  • نتیجه گیری

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر از دانلود پایان نامه عوامل موثر در وفاداری مشتریان بازار موبایل استفاده کردی، نظرت رو دربارش بگو و به دیگران پیشنهاد بده

دیدگاهتان را بنویسید

پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

ورود

حساب کاربری ندارید؟

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه