پروپوزال بررسی قیمت گذاری در بازار سرمایه ایران

توضیحات کوتاه

________________________

5/5

بررسی قیمت گذاری افشای اختیاری در بازار سرمایه ایران

انگلیسی: Review pricing of voluntary disclosure in capital market

در طی سالهای اخیر، ارائه اطلاعات شفاف درباره بازار سرمایه ، تقاضای بیشتری داشته است. شرکت ها برای تامین تقاضای بازار سرمایه به بررسی قیمت گذاری و افشاگری در بازار سرمایه می پردازند. علاوه بر بررسی قیمت گذاری ها، اطلاعات اضافه را نیز افشا می کنند. با این حال این میزان از افشاگری در شرکت های مختلف، متفاوت است. همچنین، پیچیده شدن معاملات تجاری و فرآیند تصمیم گیری در بنگاه های اقتصادی، سبب شد مسائل و مشکلات بازار در رابطه با افشای اطلاعات مالی و غیر مالی در بازار که بر تصمیمات سرمایه گذاران تاثیرگذار هستند، بیشتر بررسی شوند.

تاثیر افشاگری در کارایی بازار سرمایه ایران

از این رو، در راستای رفع نقص های گزارشـگری سـنتی، انجمـنهـای حرفـهای حسابداری، بورسهای اوراق بهادار و شرکتهـای رتبـه بنـدی بـین المللـی، بـا تـدوین الگوهـا و چارچوبهایی برای افشای اختیاری، به مدیران پیشنهاد کرده اند در حد امکان، نیازهای اطلاعاتی ذینفعان را به کمک آنها برطرف کنند.سؤال اصلی پژوهش اینگونه مطرح میشود: آیا افشای اختیاری مدیران از محتوای ارزشی و فزاینده ای در بازار سرمایه ایران برخـوردار اسـت؟

هدف کاربردی در تحقیق افشاگری در بازار سرمایه

با توجه به تحقیقات انجام شده و نتایجی که از این تحقیق استخراج میشود و همینطور جامعه اماری که دارد میتواند گفت میتوان از این تحقیق در تالارهای بورس ، موسسات مالی ، شرکتهای سرمایه گذاری با سهامی عام و خاص ، در قراردادهای های تجاری، شرکتهایی که قصد دارند بطور عمده سهام توزیع کنند و تغییر در رویه های تجاری انها ایجاد گردد و همین طور دانشگاهها و موسسات علمی مورد بهره برداری قرار گیرد.

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر از پروپوزال بررسی قیمت گذاری در بازار سرمایه ایران استفاده کردی، نظرت رو دربارش بگو و به دیگران پیشنهاد بده

4 نظر در “پروپوزال بررسی قیمت گذاری در بازار سرمایه ایران

 1. فرهاد گفت:

  سلام دوست عزیز
  بنده پروژه شبکه های ادهاک بیسیم را که به صورت pdf بود دانلود کردم از سایت شما می خواستم ببینم فایل word آن را ندارید. ممنون می شوم
  با تشکر از زحمات شما

 2. fatemeh گفت:

  سلام؛
  سايت فوق العاده اي دارين. از مطالبتون هم صميمانه متشكرم.

 3. fatemeh گفت:

  سلام سایتتون عالیه خیلی تشکر

  1. admin گفت:

   سپاسگذارم، موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

ورود

حساب کاربری ندارید؟

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه