شما عزیزان می توانید پایان نامه ، نمونه سوال، گزارش کارآموزی و هرآنچه در دوران دانشجویی خود به عنوان یک اثر ارزشمند خلق کرده اید با ما به اشتراک بگذارید، تا ضمن کسب درآمد نقدی، کوپن تخفیف و دسترسی های نامحدودی از سایت جزوه دریافت کنید و دیگر دانشجویان عزیزی که پس از شما پا به عرصه یادگیری و پژوهش می نهند، از منابع شما بهره مند گردند. 

فروش پایان نامه

پایان نامه های شما اعم از پایان نامه دوران کاردانی ، کارشناسی ، پایان نامه ارشد و تز دکترا، توسط سایت جزوه از شما عزیزان به مبلغ مناسب خریداری می گردد. 

فروش تحقیق و پژوهش

تحقیق های متنوعی که شما پس از آماده سازی و ارائه در طی هر ترم به عنوان دسترنج تهیه کرده اید، در هر درس و رشته ای قابل خریداری است. این فایل ها در قالب ورد و پاورپوینت ارائه و نیز پروژه های نرم افزاری برای دروس تخصصی می تواند قابل قبول باشد.

فروش نمونه سوالات امتحانی

نمونه سوالات ترم و نیز امتحانات میان ترم برای دروس عمومی و تخصصی ، در صورتیکه سوالات واضح باشند نیز می تواند برای ما ارسال گردد.

فروش نمونه سوالات آزمون های استخدامی

در صورتیکه شما کاربر فارغ التحصیل دانشگاه باشید احتمالا در آزمون های استخدامی متعدد شرکت می کنید. در صورتیکه از سوالات استخدامی که در آن حضور پیدا کرده اید تصویری دارید نیز ، بخشی از آنرا برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد.

فروش گزارش کارآموزی

برخی از دانشجویان رشته های فنی مهندسی واحدی به عنوان کارآموزی دارند که باید از آن گذر کنند. برای اخذاین واحد و دریافت نمره آن نیاز به گزارشی است که از جانب دانشجو باید آماده گردد. لطفا مشخصات گزارش کارآموزی خود را برای ما ارسال کنید.

شرایط پذیرش و خرید از شما

جهت قیمت گذاری نیاز است فرم زیر را با دقت پرکرده و منتظر ارتباط از طریق همکاران ما باشید. مسلما واریز هزینه نقدی یا ارائه کوپن تخفیف و استفاده از امکانات سایت منوط به قبول یکسری شرایط است.

 1. مشخصات دقیق فایل خود را برای ما ارسال کنید. 
  نام و نام خانوادگی ارائه دهنده فایل
  سال ارائه فایل
  تعداد صفحات یا سوالات
  فرمت فایل
 2. لطفا تصویر یا بخشی از محتوای فایل را برای ما ارسال کنید تا از کیفیت آن مطلع باشیم.
 3. در صورتیکه این فایل در سایتهای دیگر موجود باشد و مشخص شود متعلق به شما نیست، امکان پرداخت نقدی به شما وجود ندارد و با توجه به کیفیت کار، می تواند کد تخفیف به شما تعلق بگیرد.

دوستان عزیز، لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید و هرآنچه از شما خواسته شده را بیان کنید و در صورت سوالات بیشتر از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  لطفا بخشی از فایل را بصورت عکس یا متن در قالب ورد ارسال کنید.