خانه / پایان نامه بورس / ترجمه مقاله الزویر مفاهیم مولفه‌ های نقدی درآمدها برای تداوم سود و بازده‌ سهام

دانشجویان رشته حسابداری می توانند منابع پایان نامه حسابداری خود را با موضوعات جدید پایان نامه ارشد حسابداری به سادگی از سایت جزوه دریافت کنند.

چند موضوع پایان نامه حسابداری موجود در سایت شامل:
  1. پایان نامه بورس و موضوعات مرتبط در این زمینه
  2. پروپوزال حسابداری با موضوعات مختلف
  3. پایان نامه با موضوع حسابداری مالی
  4. پایان نامه حسابداری مدیریت
  5. تاثیر حسابداری در اقتصاد
  6. استانداردهای حسابداری
  7. تحلیل مالی شرکتها
  8. حسابداری دولتی

ترجمه مقاله الزویر مفاهیم مولفه‌ های نقدی درآمدها برای تداوم سود و بازده‌ سهام

تداوم سود و بازده‌ سهام

مقاله تداوم سود و بازده‌ سهام با ترجمه فارسی

گرایش های مرتبط با این مقاله:

مدیریت مالی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت کسب و کار، حسابداری مالی ، اقتصاد مالی ،برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و اقتصاد پولی

 

هدف مقاله تداوم سود و بازده‌ سهام ، بررسی اهمیت اقتصادی ، قیمت گذاری مولفه های نقدی درآمد ها و پایداری آنها در شرکت های انگلستان از ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۳ می باشد.

در این مقاله مولفه های نقدی درآمدها در بالانس نقدی و در توزیع بدهکاران و سهامداران تقسیم شده است.

و همچنین به این نتیجه رسیده ایم که مولفه های نقدی درآمدها پایدارتر از مولفه های تعهدی ست و این پایداری در درجه اول به پول نقد توزیع شده برای سهامداران مرتبط است.

پول نقد نگهداری شده توسط شرکت ها به عنوان تغییرات در بالانس نقدی، همچنین پایدارتر از اقلام تعهدی ظاهر می شود. درحالیکه پول نقد بدهکاران، سطح پایداری و تداوم تقریبا یکسانی با اقلام تعهدی دارد.

نتایج بدست آمده از مدل های قیمت گذاری در این پژوهش، اینست که از فرضیه ی سرمایه گذار بی تجربه پشتیبانی می کند و نشان می دهند که بازده های سهام آینده دارای قوی ترین همبستگی مثبت با پایدارترین مولفه ی فرعی نقدی درآمدها هستند و سرمایه گذاران می توانند استراتژی سرمایه گذاری سودمندی را به وسیله ی سرمایه گذاری در شرکت هایی که دارای توزیع های نقدی بالا برای دارندگاه سهام هستند، طراحی کنند.

نتایج ما در طول زیردوره ها هنگام کنترل برای تغییرات در استانداردهای گزارش مالی و محیط زیست اقتصادی و در طول گروهبندی های دارای اندازه های متفاوت، سازگار است.

واژه های کلیدی: درامدها، جریان‌های نقدی، تداوم سود و بازده‌ سهام ، سودآوری، بازده‌های سهام، انگلستان

مولفه های جریان های آزاد نقدی در تداوم سود و بازده‌ سهام انگلستان

 

فهرست مقاله تداوم سود و بازده‌ سهام

چکیده

پیشگفتار

روش تحقیق

مجموعه داده‌ها

اندازه‌گیری مولفه‌ی نقدی درامدها

فرضیه‌های تحقیق

سنجش بازده‌های سهام

تست‌های پایداری درامدها

تست‌های بازده سهام

یافته‌های تجربی

آمار توصیفی

نتایج پایداری درامدها

نتایج تست‌های بازده‌های سهام

نتیجه‌گیری‌ها

تداوم سود و بازده‌ سهام

پیشگفتار مقاله تداوم سود و بازده‌ سهام

نوشتجات حسابداریِ مبتنی بر بازار سرمایه به طور کلی روی اقلام تعهدی، با بررسی پایداری نسبی آن‌ها، مفاهیم ضمنی آن‌ها برای عملکرد قیمت‌گذاری سهام آینده و امکان استفاده از آن‌ها به عنوان پایه‌ای برای تشکیل یک فاکتور ریسک جداگانه تمرکز کرده‌اند.

مقاله‌ی اصلی در این زمینه، اسلون (۱۹۹۶) است که کشف می‌کند که مولفه‌ی تعهدی درامدها سطوح متفاوتی از پایداری را در مقایسه با مولفه‌ی جریان نقدی نشان می‌دهد، که به دلیل فردیت (فاعلی بودن) بیشتر اقلام تعهدی و عدم موفقیت سرمایه‌گذاران در درک کامل طیف وسیع مفاهیم ضمنی اقلام تعهدی برای سودآوری آینده است. زی (۲۰۰۱)، اقلام تعهدی را در مولفه‌های احتیاطی و غیر احتیاطی آن‌ها تجزیه می‌کند و ادعا می‌کند که پایداری کمتر اقلام تعهدی ناشی از بهره‌برداری از درامدها، حتی پس از کنترل رشد فروش، است.

دچو و دیچو (۲۰۰۲)، یک معیار تجربی از کیفیت اقلام تعهدی را توسعه می‌دهند و نشان می‌دهند که آن دارای رابطه‌ی مثبتی با پایداری درامدها است. فیرفیلد، ویسننت و یان (۲۰۱۳) ادعا می‌کنند که یافته‌های اسلون (۱۹۹۶)، در حقیقت، زیرمجموعه‌ای از یک تاثیر رشد کلی‌تر هستند که توسط کاهش بازده‌های مدیریتی به سرمایه‌گذاری جدید و/یا حسابداری محافظه‌کارانه توضیح داده می‌شود. هانلون (۲۰۰۵) به بررسی پایداری اقلام تعهدی درامدها در راستای نقش تفاوت‌های درامد درفتری و مالیاتی می‌پردازد و کشف می‌کند که شرکت‌های با تفاوت‌های بزرگ درامد دفتری و مالیاتی دارای تداوم کمتر درامدها هستند، حتی پس از کنترل تاثیر آیتم‌های خاص.

 

ترجمه مقاله الزویر مفاهیم مولفه‌ های نقدی درآمدها برای تداوم سود و بازده‌ سهام
قیمت : 11900 تومان
فرمت فایل : Word,Pdf
تعداد صفحه : 41
حجم فایل : 9 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *