سیستم همکاری در فروش جزوه

۳۰ روز فرصت داری رایگان محصولاتتو دانلود کنی ، آماده هستی؟

روزها
ساعت
دقیقه
ثانیه ها

سلام به شما کاربران محترم وبسایت جزوه 

یکی از جدیدترین سرویس هایی که ما در وبسایت جزوه (نسخه جدید وبسایت) برای شما در نظر گرفتیم.امکان همکاری در رشد و توسعه وبسایت بوده اما این همکاری با سایر وبسایت ها متفاوت است. پیشنهاد میکنم اگر حوصله مطالعه کامل متن رو ندارید به ویدئو آموزشی که برای شما در نظر گرفته شده مراجعه و با دقت آن را دنبال کنید.

پخش ویدیو

۴۰/۰۰۰ هزارتومان هدیه بابت ثبت نام و تکمیل پروفایل

خرید هر محصول تا سقف 40 هزارتومان (رایگان)

شما برای دانلود هر کدام از پایان نامه ها ، جزوه های رایگان و… حتما باید در سایت ثبت نام و لاگین کرده باشید.پس به راحتی میتوانید با تکیمل پروفایل کاربری خود به رایگان مبلغ 40 هزارتومان شارژ کیف پول دریافت کنید. و با کیف پول خود هر محصولی که مد نظر دارید تا سقف 40 هزارتومان به رایگان خریداری کنید.

تهیه اشتراک ویژه بدون پرداخت هزینه (رایگان)

بخش اشتراک ویژه در سایت جزوه یکی از جدیدترین بخش های آموزشی ماست. که شما به راحتی بدون پرداخت هزینه برای هر فایل میتوانید با تهیه یک اشتراک ویژه به تعداد زیادی پایان نامه دانشجویی ، جزوات دانشگاهی دسترسی پیدا کنید.در صورتی که پروفایل خود را تکمیل کنید میتوانید با شارژ کیف پول رایگان پلن مورد نظر را تهیه کنید

با ثبت نام هر شخص ۱۲/۰۰۰ هزارتومان هدیه دریافت کن

تا حالا شده از دوستات سودی ببری؟؟!! 😂

یه امکان جدید و جالبی که در نسخه جدید جزوه به سایت اضافه کردیم . بازاریابی معرفی ما به دوستانتونه ، شما کافیه از طریق پروفایل کاربری خودتون ، قسمت بازاریابی لینک اختصاصی خودتون رو برای دوستان و آشنایان بفرستید. با ثبت نام هرشخص و تکمیل پروفایلش ۴۰ هزارتومان به دوستت میدیم. به ازای هر نفر ثبت نام هم ۱۲ هزارتومان به خودت شما هدیه میدیم.

حالا این به کنار ، بابت هر خرید دوستت شما هم سود ببر

یکی دیگه از امکاناتی که ما در سایت جزوه برای شما در نظر گرفتیم ، همکاری در فروش محصولات است. به این ترتیب که هر کدام از دوستانتون که در سایت ثبت نام کنن و محصولی رو تهیه کنن ما به ازاری هر خرید اون شخص ۲۰ هزارتومن به شما هدیه میدیم.