خانه / پروپوزال / دانلود پروپوزال پایان نامه ارزیابی و تخصیص منابع IT در بانک ملی

دانلود پروپوزال پایان نامه ارزیابی و تخصیص منابع IT در بانک ملی

ملی

فرم درخواست تصویب موضوع پایان­ نامه کارشناسی ارشد – رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک

 

بیان مسأله اساسی تحقیق به طور کلی

این تحقیق به لحاظ سه متغیره بودن و کاربری همزمان سه متغیر با هم سبب نوآوری در سازمان مورد مطالعه خواهد بود و در سایر سازمان ها و شرکت ها قابلیت اجرایی دارد.

 

علی­رغم استفاده فراوان بسیاری از شرکت­ها از تکنولوژی اطلاعات و سیستم­های اطلاعاتی (IT­/­IS) در صنایع، نگرانی در مورد موضوعات تکنیکی و گسترش و دستیابی به دستگاه­های جدید و موثر وجود دارد تا  اغلب مزایای بالقوه و تاثیرگذار IT­/­IS با روش­های خاصی بررسی شود.

نتیجه ­­ای که می­توان کسب کرد، افزایش سرعت  IT­/­IS در سال­های کنونی است که توانست شرکت ها را بطور گسترده­ای در دهه های گذشته به چالش بکشاند .  علی رغم ماشین­آلات صنعتی، تاثیر IT­/­IS بر جنبه­ های گوناگون شرکت، نظیر روندکاری، استراتژی های مدیریت و برنامه ریزی، فرهنگ و ساختارهای سازمانی مشاهده می­شود.

حتی با مطالعات فراوان در مورد سرمایه­گذاری ­IT­/­IS­، شرکت ها هنوز هم در امر سرمایه­ گذاری IT­/­IS با نگرانی هایی روبرو هستند.

اجرا و ارزیابی تقویت عملکرد IT می­تواند بطور برجسته ای اهمیت کلی مدل بررسی IT را نشان دهد.

اکثر شعب بانک ملی دارای اجرای IT­/­IS در فعالیت­های روزانه هستند. اگرچه، اجرای IT­/­IS در بانک­ها بسیار گران و پرهزینه است، و هر سرمایه­ گذاری IT  ممکن است ریسک تولید را به همراه آورد . بانک­ها در کل سطوح باید سیستم اطلاعات بانکی(HIS) را با عملکرد عملیات روزانه در اختیار گیرند . شعب بانک ملی قبل از اجرای IT­/­IS­، باید از روش بررسی کلی برای تاثیر اجرای IT­/­IS و برای تاثیر بهتر از منابع سرمایه­ گذاری محدود استفاده کنند.

بنابراین،گسترش مطالعات می­تواند به پیش­بینی مدل در اجرای IT / IS در بانک­ها کمک کند تا عوامل مؤثر بر عملکرد IT­/­IS  فراهم آید.

بررسی مدل بررسی جامع می­تواند به طراحی آن منجر شود. این مدل پیشنهادی بطور با اهمیتی برای شناخت اشتباهات و اجرای IT / IS در بانک­ها و پیشرفت در بهینه سازی عملکرد IT / IS است. با اینکه شرکت­های مشابهی در صنایع دیگر برای افزایش کارایی عملیاتی با اجرای IT / IS در تلاش هستند، شعب بانک ملی برای کسب مزایا و سرمایه­ گذاری در IT / IS با مشکلاتی مواجه اند.

هدف این مطالعه، بررسی روابط بین عملکرد IT / IS ، بلوغIT ­، ارزیابی IT / IS­، تخصیص منابع IT / IS و رضایت­مندی کاربر در شعب بانک ملی استان گلستان می­باشد. عملکرد IT / IS در شعب بانک ملی با استفاده از یک پرسشنامه و همراه با یک مطالعه موردی انجام شده، ارزیابی می شود و ضمن ارزیابی آنها، تاثیر IT / IS در روندکار شعب بانک ملی مورد بحث قرار می­گیرد.

پایان نامه مربوط به این پروپوزال را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید:

دانلود پایان نامه بررسی رابطه ارزیابی و تخصیص منابع IT / IS با عملکرد IT / IS در شعب بانک ملی استان گلستان – ارائه سال ۱۳۹۵ + پرسشنامه

 

واژه های کلیدی: منابع سیستم اطلاعاتی و فناوری اطلاعات IT / IS – عملکرد IT / IS – ارزیابی منابع بانکی – شعب بانک ملی استان گلستان

بانک ملی

فهرست

بیان مسأله اساسی تحقیق به طور کلی

سوابق تحقیق

اهمیت و ضرورت تحقیق

مدل مورد استفاده در پژوهش

جنبۀ نوآوری وجدیدبودن تحقیق درچیست

اهداف مشخص تحقیق

فرضیه­ های تحقیق

سؤالات تحقیق

کلید واژه‏ ها

متغیرها

تعاریف عملیاتی

روش کار

اعتبار و روایی پرسش­نامه

ابزار گردآوری اطلاعات

جامعه آماری، حجم نمونه و روش نمونه‏ گیری

روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها

زمان­بندی انجام تحقیق

فهرست منابع ومآخذ(فارسی وغیرفارسی) مورد ا ستفاده

 

در این تحقیق کارکنان اداری، رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل در شعب بانک ملی استان گلستان در استان گلستان از طریق پرسشنامه ارائه شده در تحقیق (لین و همکاران، ۲۰۱۴) به سوالاتی پاسخ می­دهند که در آن بلوغ IT، رضایت کاربران، عملکرد IS/IT ، ارزیابی IS/IT و تخصیص منابع IS/IT مورد بررسی قرار می­گیرد. نمره این پرسشنامه از طریق طیف لیکرت از (خیلی مخالفم، مخالفم، نظری ندارم، موافقم وخیلی موافقم) که به ترتیب از (۵-۱) لحاظ گردیده است، بدست می آید.

دانلود پروپوزال پایان نامه ارزیابی و تخصیص منابع IT در بانک ملی
قیمت : 8000 تومان
فرمت فایل : Word
تعداد صفحه : 19
حجم فایل : 0.1 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.